do góry strona główna
       
        
Jesteśmy firmą od wielu lat zaopatrującą inne firmy w artykuły higieniczne. W ofercie posiadamy szeroki wybór artykułów do mycia brudnych rąk produkcji polskiej, niemieckiej i szwedzkiej.


    Mydło ścierne warsztatowe.

Najtańsze mydło warsztatowe na rynku w swojej klasie !!!

   ŻEL WARSZTATOWY do mycia bardzo brudnych rąk przeznaczony w szczególności dla warsztatów samochodowych, mechanicznych itp. Bardzo niska cena, duża skuteczność i wydajność powodują, że jest to produkt doskonale konkurujący z innymi tego typu wyrobami krajowymi i zagranicznymi. Wyrób krajowy, opakowanie 5-cio litrowe lub dowolne zgodnie z życzeniem klienta. W sprzedaży posiadamy pompki nakręcane na kanister ułatwiające dozowanie.      
Wiórki do mycia brudnych rąk.  WIÓRKI OLAND to nowoczesna pasta, której jesteśmy producentem, do częstego mycia brudnych rąk wyprodukowana na bazie pyłów i wiórek drzewnych z dodatkami środków myjących i konserwujących skórę rąk. OLAND WIÓRKI nie niszczą skóry rąk zaś zawarte preparaty tworzą na skórze warstwę ochronną. Zastosowane dodatkowo wysokiej jakości środki zapachowe podnoszą walory użytkowe czyniąc z pasty artykuł niezbędny w każdym warsztacie/ opakowanie 5 i 10 L/.


  EILFIX WIÓRKI to skuteczna, ekonomiczna pasta do mycia rąk z elementami ściernymi produkcji niemieckiej o przyjemnym zapachu / opakowanie 10 kg/. Nie podrażnia skóry rąk i nie powoduje uczulenia.


     EILFIX KREM do mycia rąk.

Doskonały krem do mycia bardzo brudnych rąk EILFIX KREM produkcji niemieckiej, wydajny o zapachu cytrynowym / opakowanie 10 kg/.     
Mydła toaletowe.

Perłowe, perfumowane, zagęszczane mydła w płynie produkcji krajowej    dostępne w siedmiu zapachach /w opakowaniach 5L/.

b)  Delikatne, gęste mydła perfumowane produkcji szwedzkiej: MEVON 66 /w opakowaniach 0,5 i 1 litrowych/ - mydło do mycia   ciała i włosów, Ph 5,5 niebieskie;

   MEVON 99 /w opakowaniu 1 litrowym/ - luksusowe mydło o   brzoskwiniowym zapachu, różowe.


       
W celu uzyskania aktualnej oferty cenowej, prosimy o    bezpośredni kontakt z naszą firmą:
 

strona główna
  Copyright OLAND 2004   C4