PAPIEROWE
130080

Czyściwo TORK ADV WIPER 440 - Mocne, 3-warstwowe czyściwo z celulozy. Wykonane w technologii TAD, dzięki czemu jest miękkie i mięsiste. Zastosowanie nowej technologii klejenia warstw sprawiło że produkt jest bardziej elastyczny i nie rozwarstwia się w trakcie pracy. Czyściwo posiada dobre właściwości absorpcyjne, wchłania oleje i smary. Chroni dłonie przed otarciami. Uniwersalne - doskonałe do różnych zastosowań.

130060

Czyściwo TORK ADV WIPER 430 ROLL - Dwuwarstwowe czyściwo wykonane z celulozy w technologii TAD, dzięki czemu czyściwo jest miękkie i mięsiste.Zastosowanie nowej technologii klejenia warstw zapobiega rozwarstwianiu się produktu podczas pracy. Czyściwo charakteryzuje sie szybką absorpcją, dużą chłonnością oraz dużą zdolnością czyszczącą. Jest wytrzymałe i elastyczne. Posiada certyfikat ISEGA. Nadaje sie do różnych zastosowań.

130045

Czyściwo TORK ADV WIPER 420 - Dwuwarstwowe czyściwo wykonane w technologii HYBRID. Przy produkcji wykorzystano nową technologię klejenia warstw zapewniając większą trwałość i elastyczność. Produkt o dużej chłonności, wytrzymały i odporny na rozdarcia. Czyściwo uniwersalne.

130050

Czyściwo TORK ADV WIPER 420 BLUE - Dwuwarstwowe czyściwo wykonane w technologii HYBRID. Przy produkcji wykorzystano nową technologię klejenia warstw zapewniając większą trwałość i elastyczność. Produkt o dużej chłonności, wytrzymały i odporny na rozdarcia. Czyściwo uniwersalne.

130081

Czyściwo TORK ADV WIPER 440 (MAŁY) - Mocne, 3-warstwowe czyściwo z celulozy. Wykonane w technologii TAD, dzięki czemu jest miękkie i mięsiste. Zastosowanie nowej technologii klejenia warstw sprawiło że produkt jest bardziej elastyczny i nie rozwarstwia sie w trakcie pracy. Czyściwo posiada dobre właściwości absorpcyjne, wchłania oleje i smary. Chroni dłonie przed otarciami. Uniwersalne - doskonałe do różnych zastosowań.

130041

Czyściwo TORK ADV WIPER 420 COMBI - Dwuwarstwowe, mocne czyściwo do różnych zastosowań. Zastosowana w produkcji technologia klejenia warstw zapewnia większą trwałość oraz zapobiega rozwarstwianiu się produktu. Czyściwo posiada certyfikat ISEGA - bezpieczne w kontakcie z żywnością.

127103

Czyściwo BASIC 1200 - Czyściwo makulaturowe jednowarstwowe o ogólnym zastosowaniu. Wytrzymałe , również po zmoczeniu. Produkt o dobrej chłonności. Ekonomiczny.

150109

Czyściwo SERVOIL BROWN BIG - Wytrzymałe, uniwersalne czyściwo wykonane z makulatury. Produkt świetnie wchłania i usuwa oleje, brud i wodę. Świetnie sprawdza sie w miejscach o dużym zużyciu.

W celu uzyskania aktualnej oferty cenowej, prosimy o bezpośredni kontakt z naszą firmą:

strona główna do góry strona główna
  Copyright OLAND 2004