UNIWERSALNY PŁYN DO ODTŁUSZCZANIA OLAND BLUE to preparat pomocny w utrzymaniu czystości zarówno w firmie jak i w domu.  OLAND BLUE przeznaczony jest do usuwania zabrudzeń olejów i smarów z podłóg warsztatowych, podjazdów stacji benzynowych /usuwa zabrudzenia nawet z kostki/ mycia silników , dystrybutorów , cystern , prania tapicerki samochodowej / usuwa skutecznie plamy z olejów , krwi , czekolady , potu itp./.

  OLAND BLUE usuwa brud nie niszcząc podłoża dzięki czemu nadaje się do mycia lamperii , prania odzieży roboczej będąc produktem tańszym i skuteczniejszym od stosowanych obecnie proszków do prania.  


   SPOSÓB UŻYCIA :

OLAND BLUE nadaje się do mycia ręcznego i mechanicznego. Rozcieńczonym preparatem zwilżyć czyszczoną powierzchnię, zaś w celu przyspieszenia działania przetrzeć kilkakrotnie np. szczotką. Spłukać obficie wodą. W przypadku kostki brukowej należy pamiętać, że brudne substancje barwiące na czarno, które weszły w głąb nie dadzą się usunąć.

Wskazane zatem jest częste mycie podłoża, zwłaszcza świeżych plam oleju. OLAND BLUE czyści nie wchodząc w reakcję z podłożem, nie niszczy metalu, farby, tkanin itp.  
Preparat produkowany w postaci koncentratu należy rozcieńczać z wodą w zależności od stopnia zabrudzenia, rodzaju podłoża, temperatury otoczenia np.:  
 
- silniki spalinowe 1:10- stacje benzynowe 1:15- podłogi warsztatowe 1:20- dywany, tapicerki 1:25  
 


Produkt posiada atest HK/B/-525/97


    
W celu uzyskania aktualnej oferty cenowej, prosimy o bezpośredni kontakt z naszą firmą:

do góry strona główna strona główna
  Copyright OLAND 2004   C4