JEŚLI JESTEŚ ZADOWOLONY Z NASZYCH PRODUKTÓW - POLEĆ NAS ZAPRZYJAŹNIONEJ FIRMIE TRANSPORTOWEJ!
PRZY NAJBLIŻSZYM ZAMÓWIENIU OTRZYMASZ GRATIS:
- PREPARAT DO CZYSZCZENIA ALUMINIUM
- ZBIORNIKI PALIWA , BURTY ITP
- LUB HYDROWOSK PREPARAT DO WYSUSZANIA - NABŁYSZCZANIA KAROSERII I PLANDEK.

PONADTO :

    Aktywna piana pozwala na mycie samochodów ciężarowych we własnym zakresie po bardzo niskich kosztach. Przeciętny koszt mycia ciągnika siodłowego wraz z naczepą wynosi ok. 5.00zł netto!

    Do mycia niezbędna jest myjka wysokociśnieniowa np. Karcher oraz wytwornica piany lub opryskiwacz (może być użyty w tym przypadku zwykły opryskiwacz ogrodniczy z dłuższą lancą umożliwiającą opryskanie górnych części samochodu).

Dla firm dysponujących większa ilością samochodów polecamy wytwornicę piany (podłączoną do kompresora).

Uwaga! Piana wytworzona przez wytwornicę utrzymuje się dłużej na elementach pionowych, co powoduje dłuższy kontakt piany z podłożem a w następstwie dokładniejsze mycie zabrudzonych powierzchni.


Aktywna piana nadaje się do mycia samochodów osobowych i ciężarowych (silniki, podwozie, nadwozie), cystern, maszyn budowlanych, ciągników i maszyn rolniczych, sprzętu wojskowego (transportery, czołgi, samoloty), plandek, mocno zabrudzonych podłóg warsztatowych, dystrybutorów paliw i podjazdów na stacjach paliw, baz paliwowych itp.

Aktywna piana wchodzi tylko w reakcję z zabrudzeniami nie pozostawia śladów na lakierze, plandekach itp. Aktywną pianę można stosować do mycia ręcznego, lecz ta metoda wpływa na zwiększenie kosztów


  SPOSÓB UŻYCIA: W przypadku wytwornicy piany rozcieńczyć koncentrat z wodą w stosunku 1:50, wytworzoną pianę nanieść na powierzchnie przeznaczone do umycia, nie dopuścić do wyschnięcia - po kilku minutach spłukać pod ciśnieniem.


powiekszeniepowiekszenieW okresie zimowym w przypadku trudności w umyciu stosować proporcję 1:30  
Cena netto za 1 litr koncentratu – 8.50 zł. Orientacyjny koszt umycia cysterny 5.00 zł /netto/. Posiadamy w sprzedaży wytwornic piany w cenie 1400.00 zł.


    Oferujemy do sprzedaży myjki wysokociśnieniowe i opryskiwacze ogrodnicze.  

Aktywna piana sprzedawana jest w opakowaniach 20 litrowych.


Preparat ulega w 90% biodegradacji - atest HK/B/1444/01/99 


Na życzenie organizujemy pokazy mycia samochodów.


    
W celu uzyskania aktualnej oferty cenowej, prosimy o bezpośredni kontakt z naszą firmą:
do góry strona główna strona główna
  Copyright OLAND 2004   C4