Jako producent artykułów z blachy chromoniklowej mamy zaszczyt zaoferować Państwu: podajniki do rękawiczek foliowych, dozowniki do ręczników papierowych składanych, dozowniki do papieru toaletowego. W/w dozowniki wykonane są z nierdzewnej blachy chromoniklowej, wyglądem i kształtem stanowią zestaw dla stacji benzynowych. Dozowniki przystosowane są do szybkiego i łatwego montażu zarówno w pomieszczeniach zamkniętych (łazienki, pomieszczenia socjalne) jak i na zewnątrz (na słupach, dystrybutorach).

Poszerzając swoja ofertę dla stacji benzynowych wprowadziliśmy do sprzedaży kosze chromoniklowe z klapą, które stanowią uzupełnienie do w/w dozowników. Trwałe, stabilne kosze o pojemności 80 l sprawdziły się już na wielu stacjach benzynowych, zamontowana uchylna klapa, przez którą przechodzą bańki 5 l umożliwia bezproblemowe wrzucanie odpadów. Łatwe do ustawienia i montażu w każdym miejscu sprawią, że oprócz funkcjonalności i estetyki zmniejsza się na Państwa obiektach stopień odpadów zostawianych przez klientów.

Dozowniki i kosze są całkowicie odporne na działanie czynników atmosferycznych i wandalizm zaś zamknięcie w przypadku dozowników na kluczyk, uniemożliwia wyjęcie produktu przez osoby niepowołane.

Rękawiczki na tekturkach zgrzewane po sto sztuk są przydatne dla klientów, chroniąc skutecznie ręce przed pobrudzeniem oraz przenikaniem na skórę rąk niepożądanych zapachów.

PROPONUJEMY PAŃSTWU :

DOZOWNIK DO RĘKAWICZEK OLAND

DOZOWNIK DO RĘKAWICZEK OLAND - Wykonany z blachy chromoniklowej, zamykany na kluczyk z przeznaczeniem na stacje benzynowe, do sklepów spożywczych, salonów kosmetyczno-fryzjerskich itp.

DOZOWNIK DO PAPIERU TOALETOWEGO OLAND

DOZOWNIK DO PAPIERU TOALETOWEGO OLAND - Wykonany z blachy chromoniklowej, zamykany na kluczyk.

DOZOWNIK DO RĘCZNIKÓW OLAND

DOZOWNIK DO RĘCZNIKÓW OLAND - Dozownik wykonany z blachy chromoniklowej, zamykany na kluczyk na 400 listków ręcznika składanego w "Z" i "C".

KOSZ OLAND

KOSZ OLAND - chromoniklowy z klapą, stanowiący uzupełnienie do wyżej pokazanych dozowników. Trwały, stabilny o pojemność 80l, zamontowana uchylna klapa umożliwia bezproblemowe wrzucanie odpadów.

RĘKAWICZKI FOLIOWE

RĘKAWICZKI FOLIOWE - jednorazowe, 100 szt. Przygotowane do zamocowania w dozowniku.

DOZOWNIK DO CZYŚCIW FLOORSTAND

FLOORSTAND - Mocny stojak na czyściwa w dużych rolkach, wykonany z metalu odpornego na korozję. Posiada ząbkowaną listwę ułatwiającą odrywanie pożądanej ilości czyściwa. Idealny w miejscach, gdzie zużcie jest duże i istnieje konieczność przenoszenia podajnika.

więcej produktów z tej kategorii >>

CZYŚCIWO SERVOIL (150109

Czyściwo SERVOIL BROWN BIG - Wytrzymałe, uniwersalne czyściwo wykonane z makulatury. Produkt świetnie wchłania i usuwa oleje, brud i wodę. Świetnie sprawdza sie w miejscach o dużym zużyciu.

więcej produktów z tej kategorii >>

OLAND BLUE TURBO

OLAND BLUE TURBO - uniwersalny koncentrat myjąco-czyszczący rozcieńczalny z wodą do mycia podłóg i lamperii - usuwa brud, tłuste plamy, resztki starych past / usuwając brud nie wchodzi w reakcję z podłożem / .

więcej produktów z tej kategorii >>

PIANA AKTYWNA OLAND

PIANA AKTYWNA OLAND - Aktywna piana nadaje się do mycia samochodów osobowych i ciężarowych (silniki, podwozie, nadwozie), cystern, maszyn budowlanych, ciągników i maszyn rolniczych, sprzętu wojskowego (transportery, czołgi, samoloty), plandek, mocno zabrudzonych podłóg warsztatowych, dystrybutorów paliw i podjazdów na stacjach paliw, baz paliwowych itp.

więcej produktów z tej kategorii >>

 

    W celu uzyskania aktualnej oferty cenowej, prosimy o bezpośredni kontakt z naszą firmą:

strona główna do góry strona główna
  Copyright OLAND 2004