do góry strona główna strona główna do góry strona główna
 

    
   OLAND rozpoczął swoją działalność w 1991 roku. Jesteśmy firmą zaopatrującą inne przedsiębiorstwa w artykuły i urządzenia pomocne w utrzymaniu czystości. Działamy jako autoryzowany dystrybutor wyrobów TORK oraz importer ze Szwecji wyrobów firmy MONLYCKE i KATRIN. 7 lat temu uruchomiliśmy produkcję płynu OLAND BLUE TURBO, a następnie pasty do mycia brudnych rąk OLAND WIÓRKI oraz linię własnego projektu dozowników z blachy nierdzewnej do rękawiczek foliowych, ręczników składanych, papieru toaletowego w dużych rolkach oraz koszy z klapą i zestawów do mycia szyb dla stacji benzynowych.

Produkowane preparaty do bezdotykowego mycia samochodów OLAND BEZDOTYK i OLAND TIR to nasze najnowsze produkty .
Posiadamy dwie prężne filie w Kielcach i Sochaczewie.
Nasze produkty widoczne są w tysiącach łazienek, na stacjach benzynowych, w warsztatach samochodowych.


   W naszej ofercie znajdują się produkty higieniczne stanowiące wyposażenie łazienek w ręczniki papierowe, mydła w płynie, papiery toaletowe, odświeżacze, kosze.
Oferujemy dozowniki łazienkowe plastikowe i metalowe do ręczników papierowych, papieru toaletowego, mydła w płynie, jednorazowych nakładek higienicznych na deskę sedesową. Oferowane dozowniki wyposażone są w zamek zabezpieczający przed otwarciem przez osoby postronne.
Dozowniki do mydła w płynie, ręczników papierowych w rolce i składanych w wersji plastikowej posiadamy w dwóch wielkościach oraz kilku kolorach. Prowadzimy sprzedaż ręczników kuchennych i łazienkowych. Oferujemy ręczniki składane /cięte/ i w rolkach makulaturowe, celulozowe, jedno i dwuwarstwowe w kolorach: białym, szarym i zielonym. Posiadamy papiery toaletowe: makulaturowe i celulozowe w kolorach: białym, szarym i różowym. Oferujemy czyściwa papierowe niezbędne w przemyśle, usługach, przy pracach porządkowych np. myciu okien, produkcji żywności itp. przeznaczone do współpracy z rozpuszczalnikami, wodą, olejami, smarami itp.

   Najwyższej jakości czyściwa produkcji szwedzkiej, holenderskiej, włoskiej oraz polskiej oferujemy po korzystnej cenie wraz z wieszakami i stojakami ułatwiającymi dozowanie. Jesteśmy producentami dozowników z blachy chromoniklowej nierdzewnej do jednorazowych rękawiczek foliowych, ręczników składanych, koszy na odpady oraz zestawów do mycia szyb dla stacji benzynowych. Dozowniki wykonane z blachy kwasoodpornej są zamykane na kluczyk i posiadają bezterminową gwarancję.

   Polecamy atestowane rękawiczki foliowe do dozowników metalowych i plastikowych. Ofertę wyrobów chemicznych uzupełniają: płyn do mycia szyb i luster, płyn do mycia naczyń, płyn antystatyczny do przecierania podłóg i płukania tkanin, aktywna piana do bezdotykowego mycia samochodów, mydła w płynie krajowe i zagraniczne, mydło ścierne warsztatowe do mycia brudnych rąk oraz automatyczne elektroniczne odświeżacze powietrza do toalet. Do jednorazowych pokrowców na fotel i kierownicę oraz worków na opony dajemy bezpłatny wieszak.

    Prowadzimy sprzedaż artykułów higienicznych dla salonów fryzjerskich i kosmetycznych polecając: jednorazowe ręczniki do wycierania włosów, pelerynki fryzjerskie z folii, prześcieradła papierowe, płyny i ręczniki do czyszczenia solariów, rękawiczki lateksowe, jednorazowe maszynki fryzjerskie do golenia.

    Polecamy artykuły dla warsztatów samochodowych mechanicznych i lakierniczych, myjni samochodowych, salonów fryzjerskich i kosmetycznych, biur, szkół, sklepów, hoteli, służby zdrowia, drukarni, zakładów przetwórstwa spożywczego, barów, restauracji, słowem wszędzie tam gdzie obowiązuje czystość i higiena. Wszystkie oferowane artykuły posiadają niezbędne atesty i certyfikaty.    W celu uzyskania aktualnej oferty cenowej, prosimy o bezpośredni kontakt z naszą firmą:
  Copyright OLAND 2004   C4